loading...
 
 
 


Articolul precedent Articolul următor

Directorii școlilor, ai liceelor și ai colegiilor din Constanța



Licee teoretice



Piștea Manuela Cornelia - Liceul Teoretic „Ioan Cotovu” Hârșova;
Petre Floriana - Liceul Teoretic Mihail Kogălniceanu;
Svinarciuc Liliana - Liceul Teoretic „Decebal”;
Călin Laurenția - Liceul Teoretic „George Emil Palade”;
Nistor Viorica - Liceul Teoretic „Anghel Saligny” Cernavodă;
Cojocaru Apostolachi Anca Mihaela - Liceul Teoretic „Carmen Sylva” Eforie Sud;
Coiciu Mihai - Liceul Teoretic „Emil Racoviță” Techirghiol;
Crăcea Elena - Liceul Teoretic „George Călinescu”;
Furtună Marius - Liceul Teoretic „Nicolae Bălcescu” Medgidia;
Cernăianu Sorin - Liceul Teoretic Murfatlar;
Papa Olguța - Liceul Teoretic Cobadin;
Linea Iuliana - Liceul Teoretic „Lucian Blaga”;
Văduva Irina - Liceul Teoretic Băneasa;
Duda Monica Claudia - Liceul „Regele Carol I” Ostrov;
Szemerjai Andrei - Liceul cu Program Sportiv „Nicolae Rotaru”;
Anghel Cristina - Liceul Teoretic „Ovidius”;
Palas Natalia - Liceul Teoretic Negru Vodă;
Pătrînoiu Luminița - Liceul Teoretic „Callatis” Mangalia;
Caracoti Constantin - Liceul Teoretic „Traian”


Colegii



Ciobotaru Anamaria - Colegiul Național Pedagogic „Constantin Brătescu”;
Nicoară Vasile - Colegiul Național „Mircea cel Bătrân”;
Anghel Vasile - Colegiul Tehnic „Pontica”;
Vasilescu Rodica Lenuța - Colegiul Tehnic „Nicolae Titulescu” Medgidia;
Târnă Anghelina - Colegiul Agricol Poarta Albă;
Mihai Mihaela - Colegiul Tehnic „Vasile Pârvan”;
Mologani Accan - Colegiul Național „Kemal Ataturk” Medgidia;
Beznea Mihaela - Colegiul „Dobrogea” Castelu;
Dima Adriana - Colegiul Comercial „Carol I”;
Dumitrașcu Cornel - Colegiul Tehnic „Tomis”;
Gevat Nejdet Izmet - Colegiul Național de Arte „Regina Maria”;
Negreț Iuliana - Colegiul Tehnic de Marină „Al. I. Cuza”;
Nițu Claudia - Colegiul Tehnic Energetic Constanța;
Ciurescu Camelia - Colegiul Național „Mihai Eminescu”;
Ciobănel Raluca - Colegiul Economic Mangalia;
Petre Ilie - Seminarul Teologic Ortodox „Dionisie Exiguul”.


Licee tehnologice



Oprea Nicoleta - Liceul Tehnologic „Carsium” Hârșova;
Mihai Marioara - Liceul Tehnologic Ciobanu;
Dincă Mariana - Liceul Tehnologic Crucea;
Stoica Tatiana - Liceul Tehnologic „I.C. Brătianu” Nicolae Bălcescu;
Beregoi Mirela - Liceul Tehnologic Cogealac;
Borcan Mituța - Liceul Tehnologic „Mihai Viteazul” Mihai Viteazu;
Vlas Claudia - Elena Liceul Tehnologic „Virgil Madgearu”;
Pătrană Constantin - Liceul Tehnologic „Lazăr Edeleanu” Năvodari;
Bănică Viorica - Liceul Tehnologic „Axiopolis” Cernavodă;
Cristea Daniela - Liceul Tehnologic „Nicolae Dumitrescu” Cumpăna;
Flonder Daniela - Liceul Tehnologic „I.N. Roman”;
Bratu Elena - Carmen - Liceul Tehnologic „Dragomir Hurmuzescu” Medgidia;
Șandru Andra - Liceul Tehnologic de Electrotehnică și Telecomunicații;
Scupra Cristina - Liceul Tehnologic „Ion Podaru” Ovidiu;
Nica Elvira - Liceul Tehnologic „C.A. Rosetti”;
Popescu Hariclia - Marinela - Liceul Tehnologic „Dimitrie Leonida”;
Stroe Daniel - Liceul Tehnologic „Radu Prișcu” Dobromir;
Crișan Valentina - Liceul Tehnologic „Jean Dinu” Adamclisi;
Girel Doina Liceul - Tehnologic „Nicolae Istrățoiu” Deleni;
Curtomer Semra - Liceul Tehnologic „Gh. Miron Costin”;
Gogu Elena - Liceul Tehnologic „Gh. Duca”;
Căluț Aurelia - Liceul Tehnologic Topraisar;
Răgușilă Monica - Liceul Tehnologic Independența;
Mihalache Iuliana - Liceul Tehnologic „Ion Bănescu” Mangalia.


Cluburi sportive



Deli - Iorga Ionuț - Clubul Sportiv Școlar Medgidia:
Copoiu Nicoleta - Clubul Sportiv Școlar nr. 1.


Școli gimnaziale



Marinescu Ion - Școala Gimnazială nr. 1 Hârșova;
Țacu Adrian - Școala Gimnazială „S.A. Esenin” Ghindărești;
Bîzîiac Carmen - Școala Gimnazială nr. 1 Vulturu;
Deloreanu Monica Liana - Școala Gimnazială nr. 1 Horia;
Cuciuc Lilia - Școala Gimnazială nr. 43 „Ferdinand”;
Mureșan Mihaela Virginia - Școala Gimnazială nr. 33 „Anghel Saligny”;
Ștefan Aurora Veronica - Școala Gimnazială nr. 37;
Nicula Gica - Școala Gimnazială „Dumitru Gavrilescu” Gârliciu;
Boitan Rodica - Școala Gimnazială „Nicolae Maraloi” Saraiu;
Tudor Daniela - Școala Gimnazială nr. 1 Topalu;
Ionescu Georgiana - Școala Gimnazială nr. 1 Pantelimon;
Pandele Ionuț Lucian - Școala Gimnazială nr. 1 Târgușor;
Adam Maria - Școala Gimnazială nr. 1 Grădina;
Cumpănașu Doru - Tudor - Școala Gimnazială nr. 2 Ovidiu;
Elisei Elena - Daniela - Școala Gimnazială nr. 11 „Dr. Constantin Angelescu”;
Teodorov Corina Loredana - Școala Gimnazială nr. 24 „Ion Jalea”;
Ciorogaru Ion Denys - Școala Gimnazială nr. 16 „Marin Ionescu Dobrogianu”;
Agafiței Cătălin - Școala Gimnazială nr. 3 „Ciprian Porumbescu”;
Bercaru Nicoleta - Școala Gimnazială nr. 39 „Nicolae Tonitza”;
Burlăciuc Maria - Școala Gimnazială „Tudor Arghezi” Năvodari;
Mangri Ligia Elena - Școala Gimnazială „Grigore Moisil” Năvodari;
Malanca Doina - Școala Gimnazială „George Enescu” Năvodari;
Dieaconu Mirela - Școala Gimnazială nr. 1 Fântânele;
Stoian Cati - Școala Gimnazială nr. 1 Istria;
Neculai Minodora - Școala Gimnazială nr. 40 „Aurel Vlaicu”;
Badea Elena - Școala Gimnazială „Gheorghe Lazăr” Corbu;
Brânduș Margareta - Școala Gimnazială „A. Ghencea” Săcele;
Popa Laura - Școala Gimnazială nr. 12 „B.P. Hasdeu”;
Iancu Cătalin - Școala Gimnazială nr. 1 Rasova;
Brânză Arabela - Școala Gimnazială nr. 2 Cernavodă;
Săndulescu Aneta Școala - Gimnazială nr. 1 Mircea Vodă;
Crăciunescu Elena - Școala Gimnazială nr. 1 Saligny;
Nuțu Alexandrina - Școala Gimnazială nr. 2 Cernavodă;
Begu Lucica - Școala Gimnazială „Dan Spătaru” Aliman;
Băietu Daniel - Școala Gimnazială nr. 1 Cernavodă;
Marin Cristian - Școala Gimnazială nr. 1 Seimeni;
Sarchizian Iris - Școala Gimnazială nr. 38 „Dimitrie Cantemir”;
Busuioc Loredana Maria - Școala Gimnazială nr 18 „Jean Bart”;
Niculae Mihaela - Școala Gimnazială nr. 6 „Nicolae Titulescu”;
Neacșu Iuliana - Școala Gimnazială nr. 1 Eforie Nord;
Oprea Silvia Mădălina - Școala Gimnazială nr. 1 „Mihai Eminescu” Costinești;
Buzan Radu Emil - Școala Gimnazială nr. 1 Tuzla;
Radu Luminița Carmen - Școala Gimnazială nr. 10 „Mihail Koiciu”;
Sîrbu Doinița - Școala Gimnazială „Ion Borcea” Agigea
Mangri Florentina - Școala Gimnazială nr. 1 Poarta Albă;
Dedu Ionel - Școala Gimnazială „Viceamiral Ion Murgescu” Valu lui Traian;
Robe Lavinia - Școala Gimnazială nr. 1 Valu lui Traian;
Ene Ulgean - Școala Gimnazială „A.V. Rădulescu” Murfatlar;
Agapie Cristina - Școala Gimnazială nr. 1 Peștera;
Eftimi Sorina - Școala Gimnazială „Lucian Grigorescu” Medgidia;
Chichifoi Anca - Școala Gimnazială „Mircea Dragomirescu” Medgidia;
Șicu Zișan Școala - Gimnazială „Constantin Brâncuși” Medgidia;
Grădinaru Elena - Școala Gimnazială „Ion Ghica” Tortoman;
Roșu Anamaria - Școala Gimnazială nr. 1 Siliștea;
Trancă Cristina - Școala Gimnazială nr. 7 „Remus Opreanu”;
Teșeleanu Eugenia - Școala Gimnazială nr. 14;
Dincă Elena - Școala Gimnazială „Mihail Sadoveanu” Medgidia;
Marin Gheorghița - Școala Gimnazială „Iuliu Valaori” Nisipari;
Mateizer Mariana - Școala Gimnazială nr. 1 Castelu;
Nichita Tudorița - Școala Gimnazială „I.L. Caragiale” Medgidia;
Păvăleanu Alina Magdalena - Școala Gimnazială „Spiru Haret” Medgidia;
Dancea Gheorghe - Școala Gimnazială nr. 1 Cuza Vodă;
Nicolae Florica - Școala Gimnazială nr. 1 Ciocârlia;
Mesea Valentina - Scoala Gimnazială nr. 17 „Ion Minulescu”;
Pintilie Tatiana - Școala Gimnazială nr. 1 Lumina;
Vrișcu Zoița - Școala Gimnazială nr. 8;
Preda Mihai - Școala Gimnazială nr. 22 „I.C. Brătianu”;
Sulea Carmen - Școala Gimnazială „Ioan Atanasiu” Lipnița;
Iscruleasa Ioana Isabela - Școala Gimnazială nr. 1 Ion Corvin;
Osman Orhan - Școala Gimnazială nr. 1 Făurei;
Cloșcă Antoneta - Școala Gimnazială nr. 1 Oltina;
Dumitrașcu Valeria - Școala Gimnazială nr. 1 Galița;
Badea Daniela - Școala Gimnazială nr. 29 „Mihai Viteazul”;
Matei Ioana - Școala Gimnazială nr. 23 „Constantin Brâncoveanu”;
Dobrilă Gabriela - Școala Gimnazială „Nichita Stănescu” Mereni;
Ionescu Eugenia - Școala Gimnazială „Emil Gârleanu” Bărăganu;
Zota Simona - Școala Gimnazială nr. 1 Amzacea;
Nanu Tanța - Școala Gimnazială nr. 31;
Moldoveanu Mihail Alexandru - Școala Gimnazială nr. 5 „Nicolae Iorga”;
Tega Mariana - Școala Gimnazială nr. 1 Chirnogeni;
Mureșanu Elena - Școala Gimnazială nr. 1 Dumbrăveni;
Radu Nicoleta - Școala Gimnazială nr. 1 Comana;
Chelaru Mihaela - Școala Gimnazială „Marin Voinea” Cerchezu;
Stan Mihaela - Școala Gimnazială nr. 28 „Dan Barbilian”;
Dima Georgiana - Școala Gimnazială nr. 1 Pecineaga;
Iacob Magdalena - Școala Gimnazială „George Coșbuc” 23 August;
Ionescu Mihai - Școala Gimnazială nr. 3 Mangalia;
Popescu Adriana - Școala Gimnazială „Gala Galaction” Mangalia;
Neagu Silvia - Școala Gimnazială nr. 1 Limanu;
Vîlcu Mihaela - Școala Gimnazială „Ion Creangă” Albești;
Dobre Cristian - Școala Gimnazială nr. 1 Mangalia;
Nour Ecaterina - Școala Gimnazială „Sfântul Andrei” Mangalia.


Centre școlare pentru educație incluzivă



Giubernea Roxana - Centrul Școlar pentru Educație Incluzivă „Maria Montessori”;
Ristea Nicoleta - Centrul Școlar pentru Educație Incluzivă „Albatros”;
Caiali Carmencita - Centrul Școlar pentru Educație Incluzivă „Delfinul”.


Palatul Copiilor



Badea Cosmin Petrișor.


Grădinițe



Nedelcu Steluța - Grădinița cu program prelungit nr. 2 Medgidia;
Tomriz Naim - Grădinița cu program prelungit „Ion Creangă” Medgidia;
Ciurea Monica - Grădinița cu program prelungit nr. 3 Medgidia;
Giumba Gabriela - Grădinița cu program prelungit „Mugurel”;
Balosu Elena - Grădinița cu program prelungit nr. 45;
Caracota Sultana - Grădinița cu program normal nr. 51;
Manolache Loredana - Grădinița cu program prelungit nr. 44;
Adam Georgeta - Grădinița cu program prelungit „Steluțele mării”;
Ilie Lidia - Grădinița cu program prelungit „Căsuța de turtă dulce”;
Șerban Cristina - Grădinița cu program prelungit nr. 42;
Colța Eugenia - Grădinița cu program prelungit nr. 33;
Sârbu Mirela - Grădinița cu program normal „Zig Zag” Ovidiu;
Radu Ecaterina - Grădinița cu program prelungit „Azur”;
Stănei Elena - Grădinița cu program normal nr. 1 Valu lui Traian;
Savu Lucica Paraschiva - Grădinița cu program normal nr. 2 Valu lui Traian;
Timofte Nicoleta - Grădinița cu program normal „Florilor” Cumpăna;
Dinculescu Mihaela - Grădinița cu program prelungit „Sfânta Maria” Cumpăna;
Neagu Mariana - Grădinița cu program prelungit nr. 2;
Drașovean Georgeta Tuța - Grădinița cu program prelungit nr. 10;
Stoian Beatrice - Grădinița cu program prelungit „Dumbrava minunată”;
Cosmeanu Luminița - Grădinița cu program prelungit nr. 53;
Arjoca Elena - Grădinița cu program normal nr. 8;
Iorgu Marinela - Grădinița cu program normal Mihail Kogălniceanu;
Popescu Mărioara - Grădinița cu program prelungit „Roboțel”;
Velcea Elena - Grădinița cu program prelungit „Gulliver”;
Regep Aiten - Grădinița cu program prelungit „Hanim Zubeyde”;
Ștefan Larisa - Grădinița cu program prelungit „Norocel”;
Dumitrescu Tania Ileana - Grădinița cu program prelungit „Amicii”;
Brăteanu Ana Maria - Grădinița cu program prelungit nr. 57;
Enache Elena - Grădinița cu program prelungit nr. 6;
Vlădăreanu Violeta - Grădinița cu program prelungit „Lumea copiilor”;
Tega Elena - Grădinița cu program prelungit „Lumea poveștilor”;
Aldea Lucreția - Grădinița cu program prelungit „Tic Pitic” Hârșova;
Andreiev Niculina - Grădinița cu program normal „Luminița” Lumina;
Savu Nicoleta - Grădinița cu program prelungit „Perluțele mării”;
Prodan Georgeta - Grădinița cu program prelungit „Peștișorul de aur” Năvodari;
Ghețu Georgeta - Grădinița cu program normal „Rița Gărgărița” Agigea;
Ivașcu Gela - Grădinița cu program prelungit nr. 3 Mangalia;
Răcaru Sica - Grădinița cu program prelungit nr. 7 Mangalia;
Despa Polixenia - Grădinița cu program normal „Veseliei” Năvodari;
Dumitrescu Marioara - Grădinița cu program prelungit „Albatros” Năvodari;
Dochiu Jenica - Grădinița cu program prelungit „Lumea florilor”.
Articolul precedent Articolul următor



Calculator ieftin, deja instalat cu Windows și Linux!

Calculator ieftin, deja instalat cu Windows și Linux!
 
YOTTA este și pe Facebook
 
 



1271